O kancelarii

Adwokat Wrocław

Kancelaria Adwokacka adw. Marta Nowak powstała w 2015 roku.  Oferuje kompleksową obsługę prawną klientów indywidualnych, przedsiębiorców oraz podmiotów sektora publicznego. W ramach świadczonych usług  zastępuje swoich Klientów w postępowaniach przed sądami oraz oraganami administracji publicznej, sporządza opinie prawne, umowy i pisma procesowe.  Zapewnia doradztwo prawne oraz bieżącą obsługę działalności gospodarczej. Ponadto  udziela wsparcia i uczestniczy w negocjacjach, mediacjach, a takze rozmowach ugodowych. 

Najważniejszymi wartościami Kancealrii jest dbanie o bezpieczeństwo, rzetelność i spokój podczas realizacji powierzonych spraw. W podejściu do Klientów stawia na profesjonalizm i zaangażowanie.

Biuro Kancelarii znajduje się w łatwo dostępnej lokalizacji przy ulicy Grabiszyńskiej 210/2  we Wrocławiu. Pracujemy w niewielkim, młodym zespole, co sprawia, że z pasją koncentrujemy się na sprawach naszych Klientów. W celu zwiększenia jakość i terminowość świadczonych usług,  współpracujemy z wieloma podmiotami takimi jak – kancelarie notarialne, biura księgowe, rzeczoznawcy i specjaliści z poszczególnych dziedzin. Dzięki zadaniowemu i indywidualnemu podejściu do Klientów jesteśmy konkurencyjni na rynku.

Kancelaria Adwokacka adw. Marta Nowak

Adres: ul. Grabiszyńska 210/2 (1 piętro), 53-335 Wrocław
Wskazówki dojścia: budynek Corte Verona, wejście od dziedzińca od Alei Pracy.
Telefon: +48 531 185 471
Email:
NIP: 691-19-10-750
REGON: 362207025

Lokalizacja kancelarii we Wrocławiu